Манчевски на форум во Софија: Дигитализацијата останува приоритет на владата

Министерот за информатичко општество и администрација Дамјан Манчевски учествуваше на форумот „Innostart“, во Софија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер