Сеад Кочан треба да се јави во затвор на 17 јули

Бизнисменот Сеад Кочан за неполн месец треба да се јави на издржување на затворската казна. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер