Мерко и ги отстапува ингеренциите за урбанизмот на Владата

Струшкиот градоначалник Рамиз Мерко со отворено писмо до владата кое ќе го испрател и до странските амбасади. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер