Централен одбор на СДСМ

Во овие моменти во седиштето на СДСМ треба да почне седница на централниот одбор. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер