Најдена школска бомба на „Пивофест“ во Прилеп

Школска бомба пред настапот на Цеца на „Пивофест“ пронајдена на летна тераса од кафе барот ,,Кафе ин,, во центарот на Прилеп. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер