Нов топол бран во Македонија

Метеоролозите од утре најавуваат повторно враќање на тропското време. Лекарите советуваат граѓаните соодветно да се заштитат од високите температури и доколку е можно да избегнуваат директна изложеност на сонцето во периодот од 11 до 17 часот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер