Аеродромци против зависници во поликлиниката „Јане Сандански“

Жителите на скопската населба Аеродром не сакаат преместување на зависниците од центарот во Кисела Вода во поликлиниката Јане Сандански и бараат ваквата одлука надлежните да ја повлечат. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер