Спасовски: безбедносната ситуација во Прилеп е мирна

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски оцени дека и по инцидентот со подметнатата бомба, безбедносната ситуација во Прилеп е мирна. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер