Бијонсе е во поодмината бременост и наскоро ќе роди близначиња, па разбирливо е што вишокот на килограми е забележлив.

Таа вчера се појави на роденден на пријател, и стори се што може да се сокрие од папараците, но не успеа.

На забавата на која дрес кодот беше - предизвикувачка облека, Бијонсе отиде со длабоко деколте.

А вишокот килограми, веднаш по раѓањето на децата - ќе го реши!

Датум на објава: среда, 19 април 2017 во 21:31
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар