Убавата сопруга на српскиот водител Огњен Амиџиќ, Даниела Димитровска со години наназад важи за една од најсексапилните девојки на Балканот.

Таа долги години се занимаваше со професионално манекенство, а денес има своја модна агенција, освен тоа убавата Македонка е активна и на социјалните мрежи со што често добива и непристојни понуди и коментари.

Па така на една нејзина провокативна фотографија мораше да реагира и љубоморниот маж Амиџиќ кој му одговори на момчето и неговата непристојна понуда упатена до неговата сопруга дека таа е веќе мажена .

 

Trust me,when I woke up today i had no plans to be awesome,but shit happens 😉😂🤣

A post shared by DANIJELA DIMITROVSKA (@danijeladimitrovska) on

Датум на објава: петок, 01 септември 2017 во 18:28
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 14:37

коментари

остави коментар