Големиот заводник и шмекер за странските медиуми конечно проговори како е да е да се стане татко на 56 годишна возраст.

„Искрено не очекував дека со 56 години времето ќе го минувам држејќи близнаци. Се уште не сум се прилагодил , но веќе сум и помалку уморен од родителските обврски, изјави Клуни , додавајќи со насмевка на лицето дека „пред малку го бришел јадењето од облеката на близнаците“, но и дека одлично се снаоѓа во менувањето на пелени!

Мегапопуларниот актер смета дека неговата сопруга Амал е извонредна мајка.

-како атлетичарка е . Совршено добро се снаоѓа и веднаш стана стручњак за бебиња, изјави Клуни на прес-конференција во Венеција каде го промовира филмот „"Suburbicon.

Датум на објава: сабота, 02 септември 2017 во 14:15
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар