Завршни зборови во Кривичен за случајот „Тенк“ на СЈО

Во овој момент во скопскиот Кривичен суд се изнесуваат завршните зборови за случајот Тенк на СЈО. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер