Случајот во полиција го пријавил 43-годишниот татко кој посочил дека на 13, 14 и 15 јуни неговиот син извршил родосквернавење врз неговата ќерка.
Како што соопшти полицијата, момчето насилно ја соблекувал и допирал по телото, а имал и сексуален однос со сестрата. Според таткото, во сите три случаи девојчето давало  отпор.
Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот

Датум на објава: сабота, 17 јуни 2017 во 13:06
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 18:38

коментари

остави коментар