Имено, јавноста во последното деноноќие е воодушевена од женскиот националниот тим на Австралија во крикет. Се прашувате зошто?  Поради тоа што овие дами покрај тоа што се врвни спортистки , изгледаат совршено и се вистински убавици.

Видеото во кое овие спортистки во секси тоалета  излегуваат од автобусот со брзината на светлината стана хит на социјалните мрежи. 


Датум на објава: понеделник, 19 јуни 2017 во 18:44
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар