Македонија ја доби поканата за членство во НАТО - Столтенберг и Заев повикаа на славје

Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер