Продолжува седницата на комисијата за уставни прашања

Пред околу половина час продолжи седницата на Комисијата за уставни прашања, на која се разгледува владиниот предлог за уставни амандмани што произлегуваат од договорот со Грција. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер