СЈО отвори нов случај „Империја“, меѓу осомничените се Камчев и Мијалков

СЈО отвори нова истрага наречена „Империја“, во кој осоменичени се 13-мина меѓу кои и бизнисменот Орце Камчев и поранашениот шеф на УБК, Сашо Мијалков.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер