Гафовите главно обележје на кампањата

Три недели изборните каравани на претседателските кандидати ја крстосуваа републиката. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер