Хан наредната недела доаѓа во Македонија

Во моменти кога дијалогот меѓу власта и опозицијата е отежнат, а земјава се справува со аферата „Рекет“, во посета доаѓа евро комесарот за проширување Јоханес Хан. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер