Инспекторот кој пријави незаконски именувања на Тетовскиот универзитет на дисциплинска комисија

По неколку часовна седница, дисциплинската комисија за просветниот инспекторот Илиевски заврши без конечна одлука. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер