Бразилската манекенка го привлече вниманието на сите на промоцијата на книгата на фотографите Мерт Алас и Маркус Пигот во хотелот Паблик во Њујорк.
Поранешниот ангел на ,,Викторија сикрет” беше облечена во црно мини фустанче со сив ракав и асиметричен изрез.  

Датум на објава: сабота, 09 септември 2017 во 17:10
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар