На многу луѓе им беше чудно што веднаш решив гласно да зборувам за тоа и да пријавам во полиција, појасни пратеничката на австралиската конзервативна партија. Единствено мислев на тие мали девојчиња и само сакав да им помогнам.

Преку такви гадости не можев да преминам, изјави Џенкинс, посочувајќи дека имало голем број луѓе што и се заблагодариле бидејќи им помогнала и тие да проговорат за слични ситуации.Мојот брак заврши во моментот кога ги видов фотографиите, изјави таа за австралиските медиуми.

Датум на објава: четврток, 14 септември 2017 во 09:10
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар