Два дена по породувањто во  Мадрид и раѓањето на малата Алана Мартина , девојката на најдобриот светски фудбалери Кристијано Роналдо, Георгина Родригез  на Инстаграм објави слика со бебето.

На сликата  Георгина изгледа како да не се породила пред   само неколку часа. Секако прекрасна е и  малата Алана Мартина во прегратките на својата мајка, во соба полна со цвеќе.

За само две минути сликата на георгина и Алана и Георгина собра дури 11 000 лајкови. 

Датум на објава: вторник, 14 ноември 2017 во 19:41
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар