Човекот што очигледно е полн со самодоверба, прави дупка во лименката со пиво со помош на забите на една ајкула која најверојатно претходно ја уловиле.

Подоцна момчето го пие пивото додека неговите другари возхитено го гледаат.

Момчето со своите другари е од САД и е на пролетен распуст.

Но ова видео навлече гнев и негативни реакции бидејќи момчињата кои очигледно се под дејство на алкохол злоупотребуваат мртва ајкула.

Погледнете го видеото:

Датум на објава: понеделник, 20 март 2017 во 22:20
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 22:20

коментари

остави коментар