Ким уживаше во вниманието - сите очи беа свртени кон неа кога роди дете, кога слабееше, кога се омажи со Канје....

И потоа се заврши, а вниманието на јавноста се сврте кон Клои која се разведе од кошаркарот Ламар Одом и почна врска со раперот Френч Монтана!Медиумите ги следат во чекор - каде одат, како им се одвива врската, како Френч не штедел пари, па за роденденот на Клои покрај скапоцениот дијамантски прстен и златните навлаки за заби и подарил и џип...

А Ким која многу малку време поминува со сопругот Канје поради неговите обврски, се чувствува љубоморна на сестра и која стана попопуларна од неа, и осамена!

Датум на објава: понеделник, 21 јули 2014 во 22:42
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар